DELL

26 položiek celkom
210-ALSI DELL S-Series S4148F-ON Managed L2/L3 None 1U Black
9 871,61 € bez DPH
11 845,93 €
210-ALSI
210-ALTC DELL S-Series S4128T Managed L2/L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Black
7 745,15 € bez DPH
9 294,18 €
210-ALTC
210-AOYR DELL S-Series S4112 Managed L2/L3 1U Black
5 946,99 € bez DPH
7 136,39 €
210-AOYR
210-AOYW DELL S-Series S4112T-ON Managed L2/L3 10G Ethernet (100/1000/10000) Black
4 753,94 € –33 %
2 628,03 € bez DPH
3 153,64 €
210-AOYW
210-APEX DELL S-Series S5248F-ON Managed L2/L3 None 1U Black
11 008,33 € bez DPH
13 210 €
210-APEX
210-APHQ DELL S-Series S5224F-ON Managed L2/L3 None 1U Black
9 456,32 € –0 %
7 807,53 € bez DPH
9 369,04 €
210-APHQ
210-APHW DELL S-Series S5212F-ON Managed L2/L3 None 1U Black
4 948,33 € –21 %
3 217,44 € bez DPH
3 860,93 €
210-APHW
210-ASPJ DELL N2224X-ON Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Black
4 733,33 € –1 %
3 903,90 € bez DPH
4 684,68 €
210-ASPJ
210-ASPX DELL N-Series N2248PX-ON Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Black 210-ASPX
407-BBOP Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit
526,91 € bez DPH
632,29 €
407-BBOP
407-BCHI SFP28 SR Optic 25GbE 85C for all SFP28 ports Customer Install
268,10 € bez DPH
321,72 €
407-BCHI
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 26 položiek celkom