O nás

Ponúkame nový aj repasovaný IT Hardware ...

Naša spoločnosť sa zameriava na predaj IT hardvéru. Okrem iných, ponúkame produkty firiem ako Cisco, Sun, HP, IBM,EMC, HITACHI. Náš záväzok je poskytnúť Vám reálnu cenu IT hardvéru. Okrem štardandnej záručnej doby sme schopní v prípade záujmu poskytnúť extra záruku. Ak ste v našej ponuke nanašli Vami hľadaný produkt, prípadne preferujete nákup cenovo výhodnejšieho repasovaného IT hardvéru, neváhajte nás kontaktovať.

Sme člen skupiny 

Sme spoločnosť ktorá poskytuje široké spektrum produktov, systémov a riešení pre špecifické požiadavky náročného zákazníka.
doprava Doprava zdarma Pre všetky objednávky
doprava zdarma.
vyber Rýchlosť Dodáme vám tovar skôr
než oficialny distribútor.
servis Cena Poskytneme vám reálnu
hodnotu IT hardwaru.
Sme inovatívny poskytovateľ high performance podnikových riešení s integrovanými službami vysokej úrovne. Náš záväzok je poskytnúť vám reálnu hodnotu IT hardwaru.

Kto sme

NAŠA SPOLOČNOSŤ PÔSOBÍ NA VŠETKÝCH SVETOVÝCH TRHOCH.  Na globálnom trhu, ako aj v maloobchodnej sfére pôsobíme od roku 2011. Spoločnosť Hardware Support nakupuje a predáva tovar, čím pôsobí na trhu ako maklérska spoločnosť. Sprostredkovávame predaj v B2B sektore, ako aj konečnému zákazníkovi.

Je pre nás nesmierne dôležité udržovať vzťahy s našimi zákazníkmi a poskytovať dokonalý servis certifikovanej kvality. Naším cieľom je stať sa najväčšou sieťou a poskytovateľom hardwaru. Naším poslaním je stať sa najdôveryhodnejším a najlepším dodávateľom nových, či repasovaných zostáv IT hardwaru v celej Európe, ako aj vo svete.

Zavolajte nám ešte dnes
a získajte ponuku pre svoj nový projekt

Spojte sa s nami

Našim klientom poskytujeme predaj nového a repasovaného hardware renomovaných spoločností HP, CISCO, IBM, SUN/ORACLE a EMC. Produkty LowEnd, High End servers, Networking, Storage & Spare.

Naše skúsenosti

skusenosti