XS+2733LC15D Mikrotik Pair of bidirectional SFP 1G / SFP+ 10G / SFP28 25G 15km modules (T1270nm/R1330nm, Single LC-connector + T1330nm/R1270nm, Single LC-connector)

Značka: MIKROTIK
367,15 € –6 %
XS+2733LC15D Mikrotik Pair of bidirectional SFP 1G / SFP+ 10G / SFP28 25G 15km modules (T1270nm/R1330nm, Single LC-connector + T1330nm/R1270nm, Single LC-connector)
367,15 € –6 % 342,36 € 285,30 € bez DPH
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
28.2.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

MikroTik Pair of bidirectional SFP 1G SFP+ 10G SFP28 25G 15km - Router - 25 Gbps

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 24 mesiacov
Inis Product Group: Product 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: