SG2218P TP-Link TL-SG2218P 16xGb POE+ 2xSFP 150W smart switch Omada SDN

Značka: TP-LINK
249,97 € 208,31 € bez DPH
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis



TP-Link switch TL-SG2218

18portový gigabitový inteligentní switch JetStream s 16 porty PoE+ Platforma softwarově definovaných sítí Omada (SDN) integruje síťová zařízení, včetně přístupových bodů, switchů a bran, a poskytuje 100% centralizovanou cloudovou správu.

Technická specifikace



HARDWARE FEATURES

Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x Interface
16× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2× Gigabit SFP Slots Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF Fan Quantity
1 Power Supply
100-240V AC, 50/60Hz PoE Ports (RJ45)
Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 16 Ports
PoE Power Budget: 150 W
Dimensions ( W x D x H )
17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm) Mounting
Rack Mountable Max Power Consumption
181.4 W (110 V/60 Hz) (with 150 W PD connected)
178.3 W (220 V/50 Hz) (with 150 W PD connected) Max Heat Dissipation
619.06 BTU/hr (110 V/60 Hz) (with 150 W PD connected)
608.52 BTU/hr (220 V/50 Hz) (with 150 W PD connected)

PERFORMANCE

Switching Capacity
36 Gbps Packet Forwarding Rate
26.78 Mpps MAC Address Table
8K Packet Buffer Memory
4.1 Mbit Jumbo Frame
9 KB

Software features

Quality of Service(QoS)
802.1p CoS/DSCP priority
8 priority queues
Priority Schedule Mode
Queue Weight Config
Bandwidth Control
Smoother Performance
Storm Control L2 and L2+ Features
16 IP Interfaces
Static Routing
DHCP Server
DHCP Relay
Static ARP
Proxy ARP
Gratuitous ARP
Link Aggregation
Spanning Tree Protocol
Loopback Detection
Flow Control
Mirroring
802.1ab LLDP/ LLDP-MED VLAN
VLAN Group
802.1Q tag VLAN
MAC VLAN: 12 Entries
Protocol VLAN
GVRP
Voice VLAN Access Control List(ACL)
Support up to 230 entries
Time-Range
Time-based ACL
MAC ACL
IP ACL
IPv6 ACL
Combined ACL
Rule Operation
Policy Action
ACL Rules Binding
Actions for flows Security
AAA
802.1X
IP/IPv6-MAC Binding
IP Source Guard
IPv6 Source Guard
DoS Defend
Static/Dynamic/Permanent Port Security
Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control
Port Isolation
Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS 1.2
Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2
IP/Port/MAC based access control Management
Omada App
Cloud Access

Others

Certification
CE, FCC, RoHS Package Contents
TL-SG2218P
Power Cord
Installation Guide
Rackmount Kit
Rubber Feet System Requirements
Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7/8/10/11, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Environment
Operating Temperature: 0–50 ? (32–122 ?),
Storage Temperature: -40–70 ? (-40–158 ?)
Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 36 mesiacov
Hmotnosť: 2.93 kg
Provedení switche: Do racku
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
Optika: Ano
Počet LAN portů: 16
Obsahuje switch: Ano
POE: Ano
Fanless switch: Ne
Management: Smart switch
Počet SFP portů: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: