SFP-10G-LRM/PN03722 NOVATRON SFP-10G-LRM/PN03722 (OEM pro Cisco)

Značka: NETRIX
319,06 € 265,88 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
4.3.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for MMF and SMF

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: