J9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver

Značka: HPE
497,11 € 414,26 € bez DPH
SKLADOM do 6 dní (7 ks)
Môžeme doručiť do:
13.3.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Aruba 10G SFP+ LC SR. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+. Width: 55.9 mm, Depth: 12.7 mm, Height: 15.2 mm
General
SFP transceiver type
Fiber optic
Maximum data transfer rate
10000 Mbit/s
Interface type
SFP+
Width
55.9 mm
Depth
12.7 mm
Height
15.2 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.04 kg
Inis Product Group: Products 4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: