J9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver

Značka: HPE
406,76 € 338,97 € bez DPH
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Aruba 10G SFP+ LC SR. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+. Width: 2.2" (55.9 mm), Depth: 0.5" (12.7 mm), Height: 0.598" (15.2 mm)

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.04 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: