UF-SM-10G-S-20 Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S-20 network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 1330 nm

Značka: Ubiquiti
1 807,15 € –1 %
UF-SM-10G-S-20 Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S-20 network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 1330 nm
1 807,15 € –1 % 1 776,97 € 1 480,81 € bez DPH
SKLADOM do 6 dní (5 ks)
Môžeme doručiť do:
13.3.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S-20. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+. Product colour: Aluminium, Blue, Red. Number of products included: 20 pc(s)
General
SFP transceiver type
Fiber optic
Maximum data transfer rate
10000 Mbit/s
Interface type
SFP+
Product colour
Aluminium, Blue, Red
Number of products included
20 pc(s)

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 24 mesiacov
Inis Product Group: Product 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: