TL-SL1218P TP-Link TL-SL1218P 16xFE POE+ 150W 2xGb nonPOE,1xSFP CCTV switch

Značka: TP-LINK
187,28 € 156,07 € bez DPH
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
9.12.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

TP-Link TL-SL1218P 16-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Rackmount Switch s 16-Port PoE+.

Klíčové vlastnosti

16 portů RJ45 PoE+ 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 1 kombinovaný gigabitový SFP slot
Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 150 W pro všechny PoE porty
Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém
Prioritní režim pro porty 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor
Režim izolace umožňuje oddělení provozu klienta jedním kliknutím pro vyšší zabezpečení a výkon
Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace

Technické parametry

Rozhraní
16 × PoE + 10/100 Mb/s RJ45 porty
2 × 10/100/1000 Mb/s RJ45 porty
1 × kombinovaný gigabitový SFP slot Síťová média
10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (maximálně 100 m)
EIA / TIA-568 100 ? STP (maximálně 100 m)
100BASE-TX: kabel UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m)
EIA / TIA-568 100? STP (maximálně 100m)
1000BASE-T: kabel kategorie UTP 5, 5e, 6 nebo vyšší (maximálně 100m)
EIA / TIA-568 100? STP (maximálně 100m)
1000BASE-X MMF, SMF Množství ventilátorů
2 Fyzický bezpečnostní zámek
Ano Zdroj napájení
100–240 V stř., 50/60 Hz Porty PoE + (RJ45)
Standard: kompatibilní s 802.3at / 802.3af
Porty PoE: Porty 1–16
PoE Power Budget: 150 W Rozměry (Š x H x V)
440 × 180 × 44 mm Maximální spotřeba energie
12,71 W (220 / 50Hz. Bez připojení PD)
172,8 W (220 / 50Hz. S připojením 150 W PD) Maximální odvod tepla
43,34 BTU / h (bez připojení PD)
589,25 BTU / h (s připojením 150 W PD) Spínací kapacita
7,2 Gb/s Rychlost předávání paketů
5,36 Mpps Tabulka MAC adres
8 tis Jumbo rám
10 kB

Odkaz na web výrobce:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/poe-switch/tl-sl1218p/

Dodatočné parametre

Kategória: Switche
Záruka: 60
Hmotnosť: 2.84 kg
Provedení switche: Do racku
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
Optika: Ano
Počet LAN portů: 18
Obsahuje switch: Ano
POE: Ano
Fanless switch: Ne
Počet SFP portů: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: