TL-SL1218MP TP-Link TL-SL1218MP ver.2 16xFE 2xGb 2xSFP Unmanaged CCTV Switch 150W POE+

Značka: TP-LINK
265,90 € 221,58 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
13.7.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch
16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty.
Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém.
Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor.
Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 194 W pro všechny PoE porty.
Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace.
Tento switch není kompatibilní s produkty EAP225 v3 a EAP225-Outdoor v3

Technické parametry

HARDWARE FEATURES

Interface: -16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports -2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports -2 Combo Gigabit SFP Slots
Network Media: -10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) -EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) -100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) -EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) -1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) -EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) -1000BASE-X MMF, SMF
Fan Quantity: 2 Fans
Power Supply: 100-240V AC, 50/60 Hz
Backup Bandwidth: 7.2 Gbps
PoE+ Ports(RJ45): -Standard: 802.3at/802.3af compliant -PoE Ports: Port1- Port16 -PoE Power Budget: 192W
Mac Address Table: 8K
Dimensions ( W x D x H ): 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
Max Power Consumption: -18.73 W (220/50Hz. no PD connected) -217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
Max Heat Dissipation: -63.89 BTU/h (no PD connected) -741.15 BTU/h (with 192W PD connected)

SOFTWARE FEATURES

Advanced Features: -Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs -Port Priority Mode -Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission) -Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging -IEEE802.3x Flow Control
Transmission Method: Store-And-Forward

OTHERS

Certification: CE, FCC, RoHS
Package Contents: TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings
Environment: -Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) -Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) -Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing -Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Dodatočné parametre

Kategória: Switche
Záruka: 60
Hmotnosť: 3 kg
Optika: Ano
Počet LAN portů: 16
POE: Ano
Management: Unmanaged switch
Počet SFP portů: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie