TL-SG2210P TP-Link TL-SG2210P 8xGb 61W POE Smart switch,2xSFP Omada SDN

Značka: TP-LINK
164,90 € 137,42 € bez DPH
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

TP-Link TL-SG2210P 8 Gigabit RJ45, SFP

PŘEHLED

8 PoE portů s celkovým výkonem napájení PoE 53W a užitečné funkce pro správu napájení PoE
Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat
Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, ACL, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy
Inovativní energeticky účinná technologie ušetří až 50 % spotřeby elektrické energie

Krátké představení Omada SDN:

https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U

SPECIFIKACE

HARDWAROVÉ FUNKCE Standardy a protokoly
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab,
IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Rozhraní
8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 1000Mbps SFP Slots
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX) Síťová media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF Porty PoE (RJ45)
Standard: 802.3af compliant
PoE Ports: 8 Ports
Power Supply: 58W Fan Quantity
Fanless Rozměry (š
h
v)
209 x 126 x 26mm Spotřeba
Maximum (PoE on): 63.4W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 10.4W (220V/50Hz) Napájení
100~240VAC, 50/60Hz
VÝKON Šířka pásma / Základní deska
20Gbps Tabulka MAC adres
8k Vyrovnávací paměť paketů
512KB Rychlost předávání paketů
14.9Mpps Jumbo rámec
9216 Bytes SOFTWAROVÉ FUNKCE L2 Switching Features
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP(LLDP-MED) Kvalita služeb
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN VLAN
Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) Seznam řízení přístupu
L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based Zabezpečení
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control Správa
Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS JINÉ Certifikace
CE, FCC, RoHS Obsah balení
TL-SG2210P
Power Adapter
Quick Installation Guide
Resource CD
Rubber Feet Systémové požadavky
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Provozní prostředí
Operating Temperature: 0°,C~40°,C
Storage Temperature: -40°,C~70°,C
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing- switch není určen do racku, nemá výšku 1U

Dodatočné parametre

Kategória: Switche
Záruka: 60
Hmotnosť: 1.38 kg
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
Optika: Ano
Počet LAN portů: 8
Obsahuje switch: Ano
POE: Ano
Počet SFP portů: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie