SFP-10G-LR-S= Cisco SFP-10G-LR-S=

Značka: CISCO
890,60 € 742,17 € bez DPH
Na Objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis



Modul Cisco SFP-10G-LR-S

Moduly Cisco 10GBASE SFP+ vám poskytují širokou škálu možností připojení 10 Gigabit Ethernet pro datová centra a přenosové aplikace pro poskytovatele služeb. Modul Cisco 10GBASE-LR podporuje délku spojení 10 kilometrů na standardním vláknu s jedním modem (SMF) (G.652). SFP-10G-LR-S nepodporuje FCoE.

Dodatočné parametre

Kategória: Optické komponenty
Záruka: 6
Hmotnosť: 0.02 kg
Provedení switche: Moduly
Optika: Ano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: