SFP-10G-LR= Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)

Značka: CISCO
1 623,25 € 1 352,71 € bez DPH
Na Objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).

Dodatočné parametre

Kategória: Optické komponenty
Záruka: 6
Provedení switche: Moduly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: