JD324B

255,60  s DPH

Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit, 0,5 meter, LC, LC, Čierna

Dodanie do 7 dní.
  • Popis
  • Ďalšie informácie
  • Recenzie (0)
  • Máte otázku?

Popis

Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit 0.5meter LC LC Čierna optický kábel

Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit. Dĺžka kábla: 0,5 meter. Konektor 1: LC, Konektor 2: LC, Farba kábla: Čierna

Ďalšie informácie

Konektor 1

LC

Konektor 2

LC

Farba kábla

čierna

Typ Pohlavia

Samec/samec

Dĺžka kábla

0,5 meter

Značka

Hewlett Packard Enterprise

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.


Pridajte recenziu ako prvý “JD324B”

Napíšte nám