GLC-FE-100EX=

300,00  s DPH

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100EX, 40000 meter, 1310 nm, SMF

Dodanie do 7 dní.
  • Popis
  • Ďalšie informácie
  • Recenzie (0)
  • Máte otázku?
  • PDF dokumentácia

Popis

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100EX 1310nm konvertor sieťovej kabeláže

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100EX. Maximálna prenosová vzdialenosť: 40000 meter, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Typ vlákna: SMF

Ďalšie informácie

Maximálna Prenosová Vzdialenosť

40000 meter

Vlnová Dĺžka

1310 nm

Typ Vlákna

SMF

Zvažovaný výkon

-28 decibel

Značka

Cisco

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.


Pridajte recenziu ako prvý “GLC-FE-100EX=”

Napíšte nám