720199-B21

272,40  s DPH

Hewlett Packard Enterprise 720199-B21, 3 meter, QSFP+, QSFP+, Samec/samec, Čierna

Dodanie do 7 dní.
  • Popis
  • Ďalšie informácie
  • Recenzie (0)
  • Máte otázku?

Popis

Hewlett Packard Enterprise 720199-B21 3meter QSFP+ QSFP+ Čierna optický kábel

Hewlett Packard Enterprise 720199-B21. Dĺžka kábla: 3 meter. Konektor 1: QSFP+, Konektor 2: QSFP+, Typ konektora (zástrčkový/zásuvkový): Samec/samec, Farba kábla: Čierna

Ďalšie informácie

Konektor 1

QSFP+

Konektor 2

QSFP+

Farba kábla

čierna

Povrchová úprava Konektora

meď

Vlnová Dĺžka

850 nm

Rýchlosť prenosu dát

40 Gbit/s

Súlad So Smernicou RoHS

Áno

Dĺžka kábla

3 meter

Hmotnosť

260 gram

Značka

Hewlett Packard Enterprise

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.


Pridajte recenziu ako prvý “720199-B21”

Napíšte nám