00MN517

Požiadať o cenovú ponuku

Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF, 25 meter, OM3, LC, LC

Dodanie do 7 dní.
Kategórie: Značka:
  • Popis
  • Ďalšie informácie
  • Recenzie (0)
  • Máte otázku?

Popis

Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF 25meter LC LC optický kábel

Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF. Dĺžka kábla: 25 meter. Typ optických vlákien: OM3, Konektor 1: LC, Konektor 2: LC

Ďalšie informácie

Konektor 1

LC

Konektor 2

LC

Typ Pohlavia

Samec/samec

Typ optických vlákien

OM3

Štruktúra Režimu Vlákna

Viacmódové

Dĺžka kábla

2,5 meter

Značka

Lenovo

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.


Pridajte recenziu ako prvý “00MN517”

Napíšte nám