00MN505

14,40  s DPH

Lenovo 3m LC-LC OM3, 3 meter, OM3, LC, LC

Dodanie do 7 dní.
Kategórie: Značka:
  • Popis
  • Ďalšie informácie
  • Recenzie (0)
  • Máte otázku?

Popis

Lenovo 3m LC-LC OM3 3meter LC LC optický kábel

Lenovo 3m LC-LC OM3. Dĺžka kábla: 3 meter. Typ optických vlákien: OM3, Konektor 1: LC, Konektor 2: LC

Ďalšie informácie

Konektor 1

LC

Konektor 2

LC

Typ optických vlákien

OM3

Štruktúra Režimu Vlákna

Viacmódové

Dĺžka kábla

3 meter

Značka

Lenovo

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.


Pridajte recenziu ako prvý “00MN505”

Napíšte nám