MGBLX1 Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver network media converter 1000 Mbit/s 1310 nm (MGBLX1)

Značka: CISCO
204,42 € 170,35 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Cabling technology: 1000Base-LX. Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 10000 m, Wavelength: 1310 nm. Safety: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certification: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Power consumption (typical): 1 W
General
Maximum data transfer rate
1000 Mbit/s
Cabling technology
1000Base-LX
Connectivity technology
Wired
Maximum transfer distance
10000 m
Wavelength
1310 nm
Safety
FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
Certification
FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.
Power consumption (typical)
1 W

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 24 mesiacov
Girth: 1.00 centimeter
Inis Product Group: Products 6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: