MA-SFP-10GB-ZR Cisco Meraki 10G Base ZR Module

Značka: CISCO
10 387,99 € 8 656,66 € bez DPH
Na Objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Modul 10GBASE-ZR SFP+ (SMF, 1550nm, 80 km, LC, DOM) pro použití s ethernetovým přepínačem Cisco Meraki 10G Ethernet a routerem.

Technické parametry

Kompatibilní OEM: Cisco Meraki®
Konektor: LC
Form factor: SFP+
Typ vlákna: SMF
Vzdálenost: 80 km
Rychlost: 10 GB/s
Typ vysílače: ZR

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo, doplnky
Záruka: 10000
Provedení switche: Moduly
Rychlost LAN max.: 10 Gbps
Optika: Ano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: