MA-QSFP-100G-LR4 Cisco Meraki 100 GbE QSFP+ LR4

Značka: CISCO
19 447,99 € 16 206,66 € bez DPH
Na Objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Portfolio Cisco® 100GBASE Quad Small Form-Factor Pluggable (QSFP) nabízí zákazníkům širokou škálu možností připojení s vysokou hustotou a nízkou spotřebou energie 100 Gigabit Ethernet pro datová centra, vysoce výkonné počítačové sítě, podniková jádra a distribuční služby. Moduly QSFP-100G jsou naší novou generací řešení modulů transceiveru 100G založených na technologii QSFP.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Rozhraní: QSFP+
Rychlost datového přenosu (maximální): 100 Gbit/s
Konektor pro optická vlákna: Duplex LC
Protokol: 100 Gigabit Ethernet
Maximální přenosová vzdálenost: 10 000 m
Vlnová délka: 1295~1310 nm
Typ vlákna: SMF
Hmotnost: 50 g

Dodatočné parametre

Kategória: Optické komponenty
Záruka: 10000
Provedení switche: Moduly
Optika: Ano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: