J4860D Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF Transceiver

Značka: HPE
4 487,45 € 3 739,54 € bez DPH
SKLADOM do 6 dní (2 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

HP Switch Transceiver, SFP, 1000Mbit, LH, bis 80Km, X121,
General
SFP transceiver type
Fiber optic
Maximum data transfer rate
1000 Mbit/s
Interface type
SFP
Width
55.9 mm
Depth
12.7 mm
Height
15.2 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: