GS1900-24-EU0102F ZyXEL GS1900-24, 24p (24Gigabit RJ45 + 2 SFP), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Rackmount

Značka: ZYXEL
181,26 € 151,05 € bez DPH
Skladom (14 ks)
Môžeme doručiť do:
13.7.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Chytré konfigurovateľné switche Gigabit v stolnom prevedeníZyXEL GS1900 je rad inteligentných konfigurovateľných switchov s 8/16/24 portami GbE Gigabit , ktoré vašej firme prinesú viac flexibility a rýchlosti . Rad 1900 sa skladá z štyroch modelov : GS1900 - 8 , GS1900 - 8HP , GS1900 - 16 a GS1900 - 24E . Jedná sa o stolový model s modernými parametrami , ako sú napr úsporné funkcie , konštrukcia bez ventilátora a plná podpora IPv6 . Model GS1900 - 8HP má 8 Gigabit portov s podporou štandardu 802.3at PoE . Všetky modely majú ďalšie užitočné a pokročilé funkcie , ktoré prináša do kancelárie vysoký výkon a tichú prevádzku .

Všestrannosť a flexibilita pre rôzne potrebyModelový rad ZyXEL GS1900 predstavuje sadu kompaktných switchov GbE s rôznym počtom portov ( 8 / 24 ) . Všetky modely podporujú rôzne inštalačné metódy a hodí sa tak pre malé kancelárie alebo konferenčné priestory s možnosťou montáže na stenu , pod stôl alebo na stôl . Teraz je otázkou okamihu postaviť rýchlu sieť pre podnikové aplikácie .Jednoduchý a intuitívny sprievodcaPre malé organizácie , ktoré často nemajú IT oddelenie , je rad ZyXEL GS1900 výhodná tým , že obsahuje vstavaného intuitívne riešeného webového sprievodca konfiguráciou a správou . V niekoľkých málo krokoch vás sprievodca prevedie prvým nastavením , bez toho aby ste museli riešiť komplikované konfiguračnej stránky . Inak komplexné nastavenie je pre prehľadnosť rozdelené do štyroch skupín ( spustenie , VLAN , Guest VLAN a QoS ) , ich parametre je možné ľahko a rýchlo nastaviť .Jednoduchá správa pre spoľahlivú sieťRad ZyXEL GS1900 je vybavená pokročilými funkciami pre správu siete : detekcia sieťovej slučky predchádza flooding siete , dva image súbory fungujú ako záloha firmvéru , storm control zaisťuje efektivitu siete , DoS chráni sieť pred útokmi ( a navyše sa jednoducho vypne a zapne ) a konečne SSL pre zabezpečenie prenosových rámcov pri konfigurácii .

Ekologické funkcie podľa IEEE 802.3azOchrana prírodného prostredia so sebou nesie vyššie náklady na energiu . Rad ZyXEL GS1900 podporuje štandard IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet ( EEE ) a ďalšie inovatívne ekologické funkcie ZyXEL , ktoré znižujú spotrebu zariadenie mnohými chytrými spôsobmi .- Detekcia sieťového prevádzka - podpora štandardu Energy Efficient Ethernet ( EEE )Podpora štandardu IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet ( EEE ) znamená automatickú detekciu sieťovej prevádzky a dynamickú modifikáciu spotreby podľa vyťaženia ( v dobe s nízkym prevádzkou výkon automaticky klesne ) .- Detekcia neaktívnej linkyAk zariadenie detekuje neaktívnu linku alebo zariadenie , automaticky zníži výkon ( GS1900 upravuje výkon podľa stavu linku a počtu aktívnych sieťových zariadení ) .- Detekcia dĺžky káblaPrístroj dokáže detekovať dĺžku pripojených káblov Ethernet a upraviť výkon ( čím kratší kábel , tým menšia spotreba ) .Technické parametre:

10/100/1000 Mbps GbE ports

• Easy browser-based switch management

• Quick and easy set up wizard

• Advanced network error prevention features (loop protection, dual images, storm control, DoS and SSL)

• Fanless design

• Green Ethernet IEEE 802.3az support and intelligent ZyXEL green features

Dodatočné parametre

Kategória: Switche
Záruka: 2147483647 dní
Hmotnosť: 2.85 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie