GLC-SX-MM-RGD= GLC-SX-MM-RGD - 1000 Mbit/s - 1000BASE-SX - Wired - 550 m - -40 - 85 °C - SFP

Značka: CISCO
164,96 € –1 %
GLC-SX-MM-RGD= GLC-SX-MM-RGD - 1000 Mbit/s - 1000BASE-SX - Wired - 550 m - -40 - 85 °C - SFP
164,96 € –1 % 163,08 € 135,90 € bez DPH
SKLADOM do 5 dní (3 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-SX-MM-RGD. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Cabling technology: 1000BASE-SX. Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 550 m. Interface: SFP, Connector(s): LC/PC, Fiber type: MMF
General
Maximum data transfer rate
1000 Mbit/s
Cabling technology
1000BASE-SX
Connectivity technology
Wired
Maximum transfer distance
550 m
Interface
SFP
Connector(s)
LC/PC
Fiber type
MMF

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: