GLC-LH-SMD= Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Značka: CISCO
451,50 € 376,25 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
4.10.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

1000BASE-LX/LH SFP MMF / SMF Gigabit Interface Converter Rozhraní: SFP Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Plug-in module 1310 nm

Dodatočné parametre

Kategória: Optické komponenty
Záruka: 6
Hmotnosť: 0.02 kg
Provedení switche: Moduly
Optika: Ano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: