GLC-FE-100FX= 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX - 2000 m - 1310 nm - MMF - -31 dB

Značka: CISCO
250,99 € 209,16 € bez DPH
SKLADOM do 16 dní (45 ks)
Môžeme doručiť do:
15.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100BASE-FX SFP. Maximum transfer distance: 2000 m, Wavelength: 1310 nm. Compliance industry standards: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Safety: Laser Class 1 21CFR1040. Transmit power range: -14 - -20 dBmW, Connector(s): Dual LC, Fiber type: MMF
General
Maximum transfer distance
2000 m
Wavelength
1310 nm
Compliance industry standards
IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Safety
Laser Class 1 21CFR1040
Transmit power range
-14 - -20 dBmW
Connector(s)
Dual LC
Fiber type
MMF

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: