CCR1036-12G-4S MikroTik CCR1036-12G-4S 4GB RAM, 1200MHz, OS L6

Značka: MIKROTIK
809,87 € 674,89 € bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

CCR1036-12G-4S

PŘEHLED

CCR1036-12G-4S je super výkonný router s 36-ti jádrovým CPU. Dokáže zpracovat až 24 miliónů packetů za vteřinu, celková propustnost 16 Gbit/s - full wire speed. Zařízení přichází v 1U šasi optimalizovaném pro instalaci do racku, má 12 Gbit ethernet portů, 4 SFP sloty, USB port a dotykový displej, který umožňuje jednoduchou konfiguraci a přehled o stavu jednotky a sítě. CCR1036-12G-4S má dva SODIMM sloty, standardně je dodávané s 4GB RAM, ale není zde žádný limit, tj. lze bez problémů rozšířit na 16GB nebo více. Na zařízení běží RouterOS L6 - plně vybavený a mnoha lety ověřený systém umožňující funkce jako dynamic routing, hotspot, firewall, MPLS, VPN, advanced quality of service, load balancing and bonding, real-time configuration a monitoring - seznam jen několik z mnoha nabízených možností RouterOS systému.

Varianty Cloud Core routerů v prodeji:

5170001992

CCR1016-12G MikroTik CCR1016-12G 2GB RAM, 1200MHz, RouterOS L6 • standardní model s 16-ti jádrovým CPU Tilera Tile-Gx16 (1,2GHz),12Gbps ethernet porty, 2GB RAM (rozšiřitelná libovolně), USB portem, RS-232, dotykovým barevným LCD displejem, 1U rackmount šasi, zdroj

5170001994

CCR1016-12G-BU MikroTik CCR1016-12G-BU 2GB RAM, 1,2GHz, OS L6 • verze bez šasi, dotykový barevný LCD displej orientován rovnoběžně s PCB, napájení přes power jack, napáječ přibalen

5170001991

CCR1036-12G-4S MikroTik CCR1036-12G-4S 4GB RAM, 1200MHz, OS L6 • standardní model s 36-ti jádrovým CPU Tilera Tile-Gx36 (1,2GHz),12x 1Gbps ethernet porty, 4GB RAM (rozšiřitelná libovolně), 4x SFP porty, USB portem, RS-232, dotykovým barevným LCD displejem, 1U rackmount šasi, zdroj

5170001993

CCR1036-12G-4S-EM MikroTik CCR1036-12G-4S-EM 16GB RAM, 1.2GHz, OS L6 • oproti standardnímu provedení rozšířená paměť RAM na 16GB

5170001995

CCR1036-8G-2S+ MikroTik CCR1036-8G-2S+ ROS L6,10G SFP+ • verze s 8x 1Gbps porty, 2x SFP+ pro 10G moduly, 4GB instalované paměti RAM

5170001996

CCR1036-8G-2S+EM MikroTik CCR1036-8G-2S+EM ROS L6,10G SFP+ • verze s 8x 1Gbps porty, 2x SFP+ pro 10G moduly, 16GB instalované paměti RAM

SFP moduly kompatibilní s CCR1036:

517000461

S-31DLC20D MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G • 1310nm Dual LC connector, spoje do vzdálenosti 20km Single Mode, with DDM

517000462

S-85DLC05D MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G • 850nm Dual LC connector, spoje do vzdálenosti 550m Multi Mode, with DDM

517000463

S-3553LC20D MikroTik SFP modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G S-35/53LC20D je sada 2 SFP (někdy též označované jako WDM SFP): • S-35LC20D je 1.25G Single Mode optical SFP, LC connector, T1310nm/R1550nm, spoje do vzdálenosti 20km, podpora DDM • S-53LC20D je 1.25G Single Mode optical SFP, LC connector,T1550nm/R1310nm, spoje do vzdálenosti 20km, podpora DDM

517000464

S+85DLC03D MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit • S+85DLC03D je 10G SFP+ transceiver, LC connector, 850nm, spoje do vzdálenosti 300m, Multi Mode

517000465

S+31DLC10D MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit • S+31DLC10D je 10G SFP+ transceiver, connector, 1310nm, spoje do vzdálenosti 10km Single Mode

Produktové video ke shlédnutí zde:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QWnWZIjb6q4

SPECIFIKACE

CPU speed • 1200MHz CPU cores • 36 RAM • 4GB Architecture • Tile GX LAN ports • 12 Gigabit • Yes USB • Yes Power Jack • IEC C14 standard connector 110/220V (PSU included) PoE • No Voltage Monitor • Yes CPU temperature monitor • Yes Dimensions • 355x145x55cm Operating Systém • RouterOS v6 (64bit) Temperature range • Max ambient temperature 50C @1.2Ghz, 70C @1Ghz CPU core frequency RouterOS License • L6 Current Monitor • Yes CPU • Tilera Tile-Gx36 Max Power consumption • 60W SFP ports • 4

Dodatočné parametre

Kategória: Routre / Firewally
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.06 kg
Provedení switche: Do racku
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
Optika: Ano
Počet LAN portů: 12
Obsahuje switch: Ano
POE: Ne
Počet SFP portů: 4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné