C9800-L-C-K9 Cisco Catalyst 9800-L Wireless Controller_Copper Uplink

Značka: CISCO
8 112,84 € 6 760,70 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
9.12.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco ® Catalyst ® 9800-L je pevný bezdrôtový ovládač s bezproblémovými aktualizáciami softvéru pre malé a stredné podniky.

Cisco Catalyst 9800-L, postavený od základov pre vytváranie sietí založených na zámeroch, spája softvér Cisco IOS ® XE Software a Cisco RF a vytvára pre vašu vyvíjajúcu sa a rastúcu organizáciu najlepší bezdrôtový zážitok vo svojej triede.

Cisco Catalyst 9800-L je bohatý na funkcie a je pripravený na podnikanie, aby poháňal vaše kritické obchodné operácie a transformoval skúsenosti koncových používateľov:

Vyberte si medzi medenými a vláknovými uplinkmi. Táto voľba vám dáva flexibilitu vo vašej sieti.

Vysoká dostupnosť a bezproblémové aktualizácie softvéru, ktoré umožňujú záplatovanie za tepla a za studena, zaistia, aby boli vaši klienti a služby vždy v prevádzke pri plánovaných aj neplánovaných udalostiach.

Zabezpečte vzduch, zariadenia a používateľov pomocou Cisco Catalyst 9800-L. Bezdrôtová infraštruktúra sa stáva najsilnejšou prvou obrannou líniou, a to pomocou Encrypted Traffic Analytics a softvérovo definovaného prístupu (SD-Access). Ovládač je dodávaný so vstavaným zabezpečením: Secure Boot, runtime obrany, podpisovanie obrázkov, overovanie integrity a autentifikácia hardvéru.

Ovládač je postavený na modulárnom operačnom systéme a ponúka otvorené a programovateľné rozhrania API, ktoré umožňujú automatizáciu sieťových operácií deň 0 až deň N. Modelmi riadená streamingová telemetria poskytuje hlboký prehľad o stave vašej siete a klienta .

Dodatočné parametre

Kategória: Access pointy / Bridge / WLAN Controler
Záruka: 372 dní
Hmotnosť: 1.79 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: