C9200-48P-E Catalyst 9200 48-port PoE+, Network Essentials

Značka: CISCO
4 439,84 € 3 699,87 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
6.6.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

C9200-48P-E

Catalyst 9200 48-port PoE+ Switch, Network Essentials

* Pozn.: (Pri nákupe zariadenia Catalyst 9200 je nutné zakúpiť aj licenciu, ktorá nie je v cene HW.)

Prepínače Cisco ® Catalyst ® 9200 rozširujú výkonnosť sietí založených na zámere a inovácií hardvéru a softvéru Catalyst 9000 na širší súbor nasadení. Vďaka svojmu rodinnému pôvodu ponúkajú prepínače Catalyst radu 9200 jednoduchosť bez kompromisov - sú bezpečné, vždy zapnuté a zjednodušené IT.Prepínače Catalyst radu 9200, ktoré sú základnými stavebnými kameňmi digitálnej sieťovej architektúry Cisco, pomáhajú zákazníkom zjednodušiť komplexnosť, optimalizovať IT a znížiť prevádzkové náklady využitím inteligencie, automatizácie a odborných znalostí, ktoré žiadny iný dodávateľ nedokáže poskytnúť bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. sieťová cesta.Prepínače Catalyst radu 9200 poskytujú funkcie zabezpečenia, ktoré chránia integritu hardvéru, ako aj softvéru a všetkých údajov, ktoré prepínačom pretekajú. Poskytuje odolnosť, ktorá zaistí bezproblémové fungovanie vašej firmy. Skombinujte to s otvorenými API rozhrania Cisco IOS XE a programovateľnosťou technológie UADP ASIC, prepínače radu Catalyst 9200 vám poskytnú to, čo teraz potrebujete, s ochranou investícií do budúcich inovácií.S plnou schopnosťou PoE+, redundanciou napájania a ventilátora, šírkou pásma stohovania až 160Gb/s, modulárnymi uplinkami, podporou funkcií vrstvy 3 a studeným záplatovaním sú prepínače radu Catalyst 9200 v tomto odvetví jedinečným riešením s diferencovanou odolnosťou a progresívnou architektúrou pre nákladovo efektívnu pobočku- prístup do kancelárie.

Hlavné vlastnosti produktu:

* Až 48 portov s plnou kapacitou Power over Ethernet Plus (PoE+)

* Odolnosť s jednotkami vymeniteľnými v teréne (FRU) a redundantným napájaním, ventilátormi a modulárnymi uplinkmi

* Flexibilné možnosti sťahovania s dátami, PoE+ alebo mGig

* Prevádzková účinnosť s voliteľným stohovaním základnej dosky , ktoré podporuje šírku pásma stohovania až 160 Gb / s

* UADP 2.0 Mini s integrovaným procesorom ponúka zákazníkom optimalizované meradlo s lepšou štruktúrou nákladov

* Vylepšené zabezpečenie pomocou šifrovania AES-128 MACsec , segmentácie založenej na zásadách a dôveryhodných systémov

* Možnosti vrstvy 3 vrátane OSPF, EIGRP, ISIS, RIP a smerovaného prístupu

* Pokročilé monitorovanie siete pomocou programu Full Flexible NetFlow

* Softvérovo definovaný prístup ( prístup SD):

- Zjednodušené operácie a nasadenie s automatizáciou založenou na politikách od hrany po cloud spravovanú pomocou Cisco Identity Services Engine (ISE)

- Zabezpečenie siete a zlepšený čas rozlíšenia prostredníctvom Cisco DNA Center

* Povolené Plug and Play (PnP): Jednoduchá, bezpečná, zjednotená a integrovaná ponuka na uľahčenie zavádzania nových pobočiek alebo areálových zariadení alebo aktualizácií existujúcej siete.

* Cisco IOS XE: Spoločný operačný systém založený na licencovaní pre podnikový rad produktov Cisco Catalyst 9000 s podporou programovateľnosti založenej na modeli a streamovacej telemetrie

* ASIC s programovateľnými funkciami potrubí a mikro-motorov, spolu s predlohami založenými na konfigurácii alokácie preposielania vrstvy 2 a vrstvy 3, zoznamov riadenia prístupu (ACL) a záznamov kvality služby (QoS)

Dodatočné parametre

Kategória: Switche
Záruka: 1825 dní
Hmotnosť: 5.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: