AIR-AP2802I-E-K9 802.11ac W2 AP w/CA; 4x4:3; Int Ant; 2xGbE E

Značka: CISCO
1 043,51 € 869,59 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Prístupový bod Cisco Aironet 2800i:

Vnútorné prostredie s vnútornými anténami

* AIR-AP2802I-x-K9: dvojpásmový radič 802.11a/g/n/acCisco ® Aironet ® 2800 Series Wi-Fi prístupové body sú veľmi univerzálne a dodávajú najviac funkcií v priemysle.

Pre organizácie, ktoré pripravujú cestu pre nový štandard 802.11ac Wave 2, je rad Cisco Aironet 2800 dokonalým riešením. Prístupové body idú nad rámec prípravy na nový štandard a poskytujú maximálnu flexibilitu a všestrannosť.

Pre veľké podnikové organizácie, ktoré sa pri komunikácii so zákazníkmi spoliehajú na sieť Wi-Fi, je rad 2800 praktickým produktom, ktorý je dostatočne inteligentný na to, aby sa mohol rozhodovať na základe aktivít a používania koncového zariadenia. Táto automatizácia vám umožňuje venovať čas ďalším naliehavým záležitostiam, zabezpečeným vedomím, že vaša sieť Wi-Fi pracuje na maximum.

Séria Aironet 2800 je nabitá funkciami a schopnosťami, vďaka ktorým sa spoločnosť Cisco stala lídrom v tomto odbore, a to za cenu, ktorá je ideálna na riadenie medzier v raste, kapacite a pokrytí bezdrôtových sietí v hustom vnútornom prostredí.

So sériou 2800 môžete zabezpečiť vzdialených pracovníkov alebo mikro kanceláriu. Akýkoľvek prístupový bod Cisco Aironet alebo Catalyst môže fungovať ako prístupový bod OfficeExtend (OEAP). Vďaka OEAP bude mať zamestnanec doma alebo v dočasnej mikro-kancelárii prístup k podnikovému SSID a podnikovej sieti bez potreby nastavovania VPN alebo pokročilého technického know-how.

Sieť definovaná používateľom Cisco, funkcia dostupná v aplikácii Cisco DNA Center, umožňuje IT poskytnúť koncovým používateľom kontrolu nad ich vlastným oddielom bezdrôtovej siete v zdieľanej sieti. Koncoví používatelia potom môžu vzdialene a bezpečne nasadiť svoje zariadenia v tejto sieti. Sieť Cisco User Defined Network, ktorá je ideálna pre vysokoškolské internáty alebo dlhšie pobyty v nemocniciach, poskytuje zabezpečenie aj kontrolu zariadenia a umožňuje každému používateľovi zvoliť si, kto sa môže pripojiť k jeho sieti.

Dodatočné parametre

Kategória: Access pointy / Bridge / WLAN Controler
Záruka: 1825 dní
Hmotnosť: 1.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie